Pogotowie ciepłownicze: tel. 993, +48 512 247 885
Wyślij zgłoszenie

30 czerwca 2023 r. Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej świętowało swój Jubileusz 20-lecia. W uroczystościach udział wziął Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu

Jubileusz 20-lecia BPEC

Dzięki zaangażowaniu pracowników Spółka od lat realizuje swoje cele i zadania na bardzo wysokim poziomie. Okrągła rocznica istnienia to doskonały moment na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć i wyciągnięcie wniosków z poczynionych działań, a także rozważań na temat wprowadzanych innowacji. Tak było, podczas spotkania w Restauracji Mario, w którym uczestniczył Jerzy Wrębiak – Burmistrz Brzegu.

– Miniony czas pokazał, że BPEC rozwija się niezwykle dynamicznie i realizuje stawiane przed nim cele, zapewniając brzeżanom komfort i bezpieczeństwo oraz dbając o środowisko naturalne. Życzę Zarządowi Spółki oraz wszystkim pracownikom Brzeskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej realizacji zawodowych planów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękuję za Państwa pracę i zaangażowanie na rzecz Brzegu i brzeżan – mówił Burmistrz Brzegu.

Burmistrz Jerzy Wrębiak wraz z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Panem Krzysztofem Tysierem wręczył okolicznościowe medale wieloletnim pracownikom, a sam z rąk Prezesa Dariusza Wawrzyniaka otrzymał statuetkę złotego płomienia oraz pamiątkowy dyplom. To podziękowania za determinację i starania Burmistrza w celu zdobycia środków finansowych na budowę zeroemisyjnej kotłowni biomasowej, dzięki czemu ze środków „Polskiego Ładu” przeznaczono na ten cel 18 899 500 zł.


Galeria

 

fot. UM Brzeg
Data publikacji: 05.07.2023

Polecamy

  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
  • Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • Urząd Miasta Brzeg
  • ePuap.jpeg
Przewiń do góry