Pogotowie ciepłownicze: tel. 993, +48 512 247 885
Wyślij zgłoszenie

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE

tel. 993
tel. 77 411 10 37
tel. kom. 512 247 885

 

ADRES POCZTOWY
Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 11
49-305 Brzeg
tel. 77 444 04 45-48

email: bpec@bpec.pl

fax. 77 411 14 86

NIP: 747-17-14-990

 

ZARZĄD SPÓŁKI

 

PREZES ZARZĄDU

Dariusz Wawrzyniak
email: dariusz.wawrzyniak@bpec.pl

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Piotr Michurski
tel. 77 444 04 45-48 wew. 105
email: piotr.michurski@bpec.pl

 

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Łukasz Sinkowski
tel. 77 444 04 45-48 wew. 125
email: lukasz.sinkowski@bpec.pl

 

DZIAŁ WSPÓŁPRACY Z ODBIORCAMI

Kierownik Działu Współpracy z Odbiorcami
Ryszard Adamowski 
tel. 77 444 04 45-48 wew. 140
email: ryszard.adamowski@bpec.pl
 
Obsługa klienta
biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: od 7:00 do 15:00
tel. 77 444 04 45-48 wew. 113, 114 lub 115
email: bok@bpec.pl
 

 

KADRY i PŁACE

Specjalista ds. Kadr i Płac
Beata Baurska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 119
email: kadry@bpec.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Kierownik Działu Księgowości
Jolanta Kamińska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 132
email: jolanta.kaminska@bpec.pl

 

DZIAŁY TECHNICZNE

Kierownik Działu Produkcji
Tomasz Nowak
tel. 77 444 04 45-48 wew. 134
email: tomasz.nowak@bpec.pl
Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Przesyłu
Joanna Majdańska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 139
email: joanna.majdanska@bpec.pl

 

Kierownik Działu Elektrycznego i Automatyki
Artur Dudek
tel. 77 444 04 45-48 wew. 150
email: artur.dudek@bpec.pl
 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Inspektor Ochrony Danych
Paweł Okopski
email: iod@bpec.pl


 

Polecamy

  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu
  • Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • Urząd Miasta Brzeg
  • ePuap.jpeg
Przewiń do góry