Kalkulator
Przetargi
Biuletyn Informacji Publicznej
Platforma zakupowa

Dane kontaktowe

POGOTOWIE CIEPŁOWNICZE

tel. 993
tel. 77 411 10 37
tel. kom. 512 247 885

ADRES POCZTOWY

Brzeskie Przedsiębiorstwo
Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 11
49-305 Brzeg
tel. 77 444 04 45-48
fax. 77 411 14 86
NIP: 747-17-14-990
email: bpec@bpec.pl

ZARZĄD SPÓŁKI

Prezes Zarządu
Witold Nowicki
email: witold.nowicki@bpec.pl
Wiceprezes Zarządu
Dariusz Wawrzyniak
email: dariusz.wawrzyniak@bpec.pl

DZIAŁ ROZWOJU I WSPÓŁPRACY Z ODBIORCAMI

Kierownik Działu Rozwoju i Współpracy z Odbiorcami
Piotr Michurski
tel. 77 444 04 45-48 wew. 113
email: piotr.michurski@bpec.pl
Z-ca Kierownika Działu Rozwoju i Współpracy z Odbiorcami
Tomasz Nowak
tel. 77 444 04 45-48 wew. 140
email: tomasz.nowak@bpec.pl
Obsługa klienta
biuro czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: od 7:00 do 15:00
tel. 77 444 04 45-48 wew. 114 lub 115
email: bok@bpec.pl
 

KADRY i PŁACE

Specjalista ds. Kadr i Płac
Beata Baurska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 119
email: kadry@bpec.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Kierownik Działu Księgowości
Jolanta Kamińska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 132
email: jolanta.kaminska@bpec.pl

DZIAŁY TECHNICZNE

Kierownik Działu Produkcji
Tadeusz Kopczyński
tel. 77 444 04 45-48 wew. 133
email: tadeusz.kopczynski@bpec.pl
Kierownik Działu Utrzymania Ruchu i Przesyłu
Stanisław Guzenda
tel. 77 444 04 45-48 wew. 129
email: stanislaw.guzenda@bpec.pl
Z-ca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu i Przesyłu
Joanna Majdańska
tel. 77 444 04 45-48 wew. 139
email: joanna.majdanska@bpec.pl

Kierownik Działu Elektrycznego i Automatyki
Artur Dudek
tel. 77 444 04 45-48 wew. 150
email: artur.dudek@bpec.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Inspektor Ochrony Danych
Paweł Okopski
email: iod@bpec.pl