Kalkulator
Przetargi
Biuletyn Informacji Publicznej
Platforma zakupowa

BPEC wśród najlepszych

12.09.2018

Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. zakwalifikowało się do grona kandydatów do nagrody Laur Ciepłownictwa – zgodnie z maksymą „Pierwszy wśród równych”, w kategorii wiodące przedsiębiorstwo ciepłownicze o wielkości sprzedaży ciepła w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ.

Nagroda – Laur Ciepłownictwa – przyznawana jest corocznie przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie. Kandydaci wyłaniani są na podstawie ustalanej hierarchii przedsiębiorstw na podstawie wielu wskaźników oceny. W hierarchii tej Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej znalazło się na 4 miejscu. Jest to spore wyróżnienie dla Spółki, tym bardziej, że rywalizowała ona w najliczniej obsadzonej kategorii przedsiębiorstw ciepłowniczych w Polsce, których sprzedaż mieści się w granicach 200 001 – 1 000 000 GJ. Ostatecznie zwycięzcą w tej kategorii, decyzją Kapituły Laurów, została Veolia Szczytno Sp. z o.o.

Nagrody zostały wręczone 10 września 2018 r. w trakcie Sesji Inauguracyjnej XXII Forum Ciepłowników Polskich w Międzyzdrojach.

Materiał nadesłany przez BPEC sp. z oo